סרטוני תדמית למטרת קידום מכירות יכולים להוות את כל ההבדל בין עסק שהולך ומתפתח, לבין עסק שנשאר במקום או אפילו הולך ודועך עם הזמן. היום התחרות הינה עצומה, ולכן לא חשוב באיזה תחום העסק שלכם פועל, בכל מקרה ישנו סיכוי גבוה שאתם לא לבד. לכן על מנת להגדיל את החשיפה של העסק ללקוחות פוטנציאלים, לחזק את המותג שיצרתם לעצמכם וכמובן להגדיל את היקף המכירות, מומלץ מאוד להשקיע בהפקה של סרט תדמית מושקע ומקצועי. אמנם זה יכול להיות מפתה מאוד להכין סרטון בצורה עצמאית, כי לכאורה לא נראה קשה במיוחד לצלם סרטון של 2 – 3 דקות. אבל חשוב לזכור שאף גולש שיראה את הסרטון החובבני שלכם, לא יתקשה להבין את רמת ההשקעה שהושקעה בו. לכן כדי למנוע מצב של רושם ראשוני שלילי, כדאי להשקיע בסרטון איכותי ומקצועי.

סרטוני תדמית למטרת קידום מכירות – הדרך היחידה לקדם את העסק שלכם

היום בעולם המודרני לאף אחד כבר אין את הסבלנות הדרושה כדי לכתוב מאמר ארוך, להתעמק בנושא מסוים או סתם לבהות בפרסומת ארוכה של 5 דקות. אנחנו כבר רגילים שהכול קורה מהר, שהמידע שאנחנו מקבלים מסונן ומקוצר וכל מה שאנחנו זקוקים לו נמצא בקצות האצבעות שלנו. סרטון תדמית מציע בדיוק את זה, היות וכל סרטון מורכב בסך הכול מ – 2 דקות, אשר אמורות לספר על החברה, להדגיש את היתרונות של המוצר או השירות שהיא מספקת ולהעביר את המסר השיווקי שלה באופן חד וברור. בעולם שבו רוב האנשים מבלים כמה שעות מהחיים שלהם בצפייה בסרטונים מצחיקים ביוטיוב או בשיטוט סתמי ברשתות החברתיות, סרטוני תדמית מהווים את האמצעי האידאלי לצורך קד"מ . אנשים כבר רגילים לקבל את כל המידע הדרוש להם באמצעות סרטונים קצרים באורך של דקות בודדות, לכן סרטוני תדמית מקלים על הגולשים ולמעשה מעניקים להם את המסר המזוקק של החברה, תוך כדי שילוב של הומור וגרפיקה מעניינת ומושקעת.

לסיכום, כל עסק וכל חברה שמעוניינים לקדם את עצמם, חייבים להשקיע בהפקה של סרטוני תדמית למטרת קידום מכירות. זהו האמצעי האפקטיבי ביותר, שמעביר את המסר בצורה ברורה ומידית.

אולי יעניין אותך גם:

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר