מוצרי פרסום היו מאז ומעולם דרך מעולה ומקורית לשווק עסק קיים לצד שיטות שיווק אחרות כמו פרסום ממומן בגוגל או פרסום בפייסבוק. מוצרים אלה הנושאים בדרך כלל את הלוגו של העסק או החברה ונועדו להעניק ללקוחות, לעובדים, לקולגות ליזמים ובכלל- לכל מי שרוצים לעורר את תשומת ליבו אל העסק- מתנה כיפית ושימושית.

בשל הפופולאריות של שיטת שיווק מסוג זה, ישנן כיום שלל חנויות פיזיות ואינטרנטיות המציעות מוצרי פרסום  מסוגים שונים, ביניהם: ספלים ממותגים, חולצות, כובעים, גאדג'טים, מוצרי טקסטיל ואופנה, שמשיות ומוצרי חוף, ציוד לטיולים ממותג ועוד.

אבל מהם היתרונות של מוצרי פרסום? הנה 5 יתרונות בולטים:

שיווק ישיר ללקוח – בזמן שאתם ממתגים את העסק שלכם על ידי רכישה והענקת מוצרי פרסום, אתם גם מייצרים שיווק ללקוח אך חשוב מכל: נמצאים תמיד בתודעתו (ההימצאות בתודעה היא אחד הדברים החשובים בתהליכי שיווק של עסק).

שיווק ישיר ללקוחות באמצעות מוצרי פרסום גורם ללקוח להיזכר בכם בכל פעם שהוא משתמש בלוח השנה הממותג שהענקתם לו, הוא נזכר בכם לטובה כאשר הוא משתמש במוצר יעיל לעבודתו, תוך שהלקוח אפילו משתעשע וזוכר את המותג שלכם לטובה, כשהוא עושה שימוש בגאדג'ט מדליק שבחרתם עבורו.

שמירה על קשר טוב עם לקוחות – אם אתם מעניקים מוצרי פרסום מסוגים שונים ללקוחות באירועים מיוחדים, בכנסים, מתנות לחגים או אפילו לאחר ביקור של הלקוח בעסק, אתם שומרים על קשר טוב וישיר עם הלקוח. בכך הלקוח זוכר אתכם לטובה ונזכר בעסק שלכם בכל פעם שהוא משתמש במוצר.

מתנות מעולות לכל אירוע עסקי  – כאשר מתכננים אירועים עסקיים כמו מסיבות, השקות, כנסים, תערוכות ועוד, רצוי שיהיו לכם מתנות ממותגות כמו מוצרי פרסום עסק ממותגים שתוכלו לחלק לאורחים ולמשתתפי האירוע. כיום ישנן שלל מתנות מגוונות שמהם ניתן לבחור את האלה שמתאימות לכל אירוע ולכל חגיגה.

פרסום נע ויעיל – בזמן שבוחרים במוצרי פרסום כמו שמשיות, מגבות, כובעים, ועוד, אפשר בעצם לפרסם את העסק וזאת משום שהפרסום נע ממקום למקום ובכך מקבל חשיפה. השקעה כספית במוצרים כאלה תוכיח כי היא יעילה בעיקר שיפנו אליכם לקוחות חדשים אשר נחשפו לפרסום שלכם באמצעות מוצרים מגוונים ומעניינים.

מיתוג העסק בצורה טובה – לבסוף חשוב לדעת כי מוצרי פרסום מאפשרים מיתוג וקידום עסקים בצורה טובה. עסק אשר פועל על מנת להשקיע בלקוחות שלו, בעובדים שלו שגם הם נהנים ממוצרים כאלה ובוחר שלל מוצרים מעניינים, חדישים ומעוצבים לחלוקה ללקוחות או לעובדים, הוא עסק שנראה טוב יותר בעיני לקוחות קיימים כמו גם בעיניהם של לקוחות פוטנציאלים, משקיעים ויזמים.

בשל כל אלה נסו לבחור כבר עכשיו מוצרי פרסום וקידום מכירות מעניינים ומגוונים במחירים מעולים!

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר