השחרת חלונות לרכב הפכה לאחד מהצעדים הנפוצים והשכיחים ביותר לצורך וויסות הטמפרטורה ברכב. אף אחד לא נהנה להיכנס בקיץ לתוך הרכב, ולחוות על בשרו 60 – 70 מעלות צלזיוס. אך כאשר מדובר על רכב בעל חלונות כהים, הטמפרטורה תהיה הרבה יותר נמוכה, היות וקרני השמש מסוננים ואינם חודרים פנימה. הדבר ללא ספק מוסיף המון לחוויית הנסיעה ברכב, אך גם שומר על הריפוד לאורך זמן. טמפרטורות גבוהות וקרני שמש ישירות עלולות לגרום לבלאי מהיר בריפוד של הרכב. השמש גורמת לדהייה מהירה של הצבע, בעוד הטמפרטורות הקיצוניות גורמות להתכה של הדבק. כך שהשקעה בחלונות כהים, תורמת גם לאיכות החיים וגם חוסכת בהחלפת הריפוד. מעבר לכך, העובדה שהרכב שומר על הטמפרטורה שלו, מסייעת בחיסכון בצריכת הדלק, היות ואין צורך להפעיל את המזגן על הרמה הגבוהה ביותר. כך שמכל כיוון אפשרי, מדובר על השקעה יעילה וחכמה.

מדבקות לצורך מיתוג הרכב – הדבר החם ביותר בעולם השיווק והפרסום

מיתוג הרכב באמצעות מדבקות וגם מוצרי פרסום – זוהי ללא ספק הדרך הפשוטה והאפקטיבית ביותר לפרסם את העסק שלכם ולתרום למיתוג שלו. רוב האנשים מבלים שעות בפקקים, זהו זמן מת בו הנהגים נוטים לבהות ברכב שלפניהם. לכן למה שלא לנצל את הסיטואציה לצורך שיווק ומיתוג העסק? באמצעות הדבקה של מדבקות ממותגות על הרכב, ניתן לגרום לכמות עצומה של אנשים להבחין בו ולהכניס את הלוגו שלכם לתת המודע שלהם. עיצוב מקצועי של המדבקות, יכול להבטיח נראות גבוהה יותר שתגרום לתוצאות מרהיבות בבניית המותג של העסק. ניתן כמובן להשתמש בכל צבע, בכל צורה ובכל עיצוב שיתפוס את העין, ויגרום לאנשים לקשר בין הלוגו לבין החברה והמוצרים או השירותים שהיא מספקת. חשוב כמובן לבחור במדבקות איכותיות, אשר מצד אחד לא ידהו במהירות ולא יושפעו מגשמים ולחות, אך מצד שני יש צורך לוודא כי ניתן לקלף את המדבקות בצורה קלה וללא סיבוכים מיותרים.

השחרת חלונות לרכב ומדבקות לצורך מיתוג הרכב – כל מה שחשוב לדעת בנושא

אחת השיטות הפופולאריות ביותר של השחרת חלונות לרכב, מתבצעת באמצעות הדבקה של מדבקות מיוחדות על החלונות האחוריים של הרכב. זהו פתרון זול, זמין ופשוט, המאפשר לרכב להראות אלגנטי ויוקרתי יותר מצד אחד, וקריר וחסכוני בדלק מהצד השני. בטכנולוגיה דומה, ניתן להדביק על הרכב כל סוג של מדבקה, שמטרתה למתג ולשווק את העסק או החברה שלכם. שיטת הפרסום הזאת נחשבת לפשוטה יחסית, אך מביאה לתוצאות מדהימות של קד"מ . שיטה זו מתאימה לכל סוג של עסק או חברה, החל מעסק קטן שנמצא בתחילת דרכו, ועד לחברות ענק בעלות מספר סניפים.

לסיכום, מדבקות לרכב יכולות לשמש את בעלי הרכב למספר מטרות שונות. אחת המטרות העיקריות היא השחרת חלונות, ואילו המטרה השנייה היא מיתוג הרכב. זהו אמצעי זול, זמין ונגיש, שכל אחד יכול להשתמש בו.

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר