בכל ארגון נהוג להעניק לעובדי החברה מתנה המסמלת הוקרה על עבודתם. את מתנות אלו חברות מעניקות לרוב בחג ראש השנה, בפסח וביום הולדתו של העובד. ישנן חברות המעניקות לעובדיה תלושים בחגים אלו, אך לעיתים הן מעניקות גם שי צנוע בנוסף לתלושים או רק מתנה. מתנות אלו, צריכות להיות מצד אחד סמליות ומצד שני מרשימות, כדי לא ייווצר מצב שיינתן לעובדים מתנה זולה מידי ואז הם עלולים לחשוב כי בעל החברה לא השקיע בעבור עבודתם, אך מצד שני מתנה יקרה מידי עלולה להתפשר כהתחנפות.

אז בואו נראה מה האופציות:

  1. סט סרוויס יוקרתי לחג.
  2. כוסות ליין בתוספת יין משובח הארוז יפה בקופסא.
  3. מפה יוקרתית לשולחן החג.
  4. גאדג'טים שונים למשרד או לסלולר כמו – אוזניות מיוחדות, רמקולים, מטענים ניידים ועוד.
  5. מארז יוקרתי של שוקולדים עם אריזה יפה.
  6. סט מצעים מפנקים למיטה.
  7. סט של כלי מטבח יוקרתיים.
  8. עט יוקרתי בקופסא מרשימה.
  9. ציוד למחנאות, הרי חג האביב בפתח ואנשים רבים יוצאים לטיולים.
  10. מארז מפנק לפיקניק הכולל אביזרים חיוניים ומקוריים.
 מתנות מבית איל פורטמן
אם כך נראה שהאופציות הן רבות ועל בעלי החברה לבחור בקפידה את המתנות, כך שמצד אחד יהיו מרשימות, פרקטיות, מתאימות לגילאי העובדים וגם אהובות עליהם, אך מצד שני המתנות צריכות להיבחר בקפידה גם על פי תקציבי החברה.

היכן ניתן למצוא מתנות לעובדים?

על מנת למצוא מתנות לעובדים לחג הפסח, תוכלו לבצע את הרכישה בשתי דרכים: האחת היא לגשת לחנויות המספקות מתנות לעובדי החברה ולבחור את המתנה הרצויה בהתאים לתקציב האישי של החברה. הדרך השנייה והנוחה יותר היא – לגלוש ברשת האינטרנט ולמצוא חברות המציעות קטלוג מוצרים אינטרנטי לפי נושאים ותחומים. עולם הדיגיטל נוצר כדי לעשות לכולם את החיים הרבה יותר קלים, כך שדי בהקלקה על מנוע החיפוש של גוגל צמד מילים הקשורות לבקשתכם ותוכלו למצוא מגוון תוצאות מתאימות. חנויות אינטרנטיות המוכרות מתנות לעובדים , מציעות מגוון רב של מתנות, כך שנותר לכם לבחור, להזמין ולקבל את המתנות למשרד.
אולי יעניין אותך גם:

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר