הימים עוברים, השנים חולפות מלאות בחוויות, הנאות, התפתחות ולמידה והנה הגיע רגע שבו אתם חושבים שנית ומבינים כי הנסיך הקטן שלכם כבר לא כזה קטן – ברוכים הבאים לגיל המצוות.

 

זהו גיל יפיפה בו הוא מתבגר, מתמרד ומותח גבולות לצד פיתוח חשיבה מהירה ותבונה שתהפוך אותה בעתיד לגבר בוגר שאיננו חושש מדבר.

מתנות ממותגות לבר מצווה

 

אירוע בר המצווה ימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהמסורת היהודית אירוע צנוע, אינטימי עליה לתורה וההליכה לכותל. אך לא פחות חשוב המתנות הממותגות לבר המצווה שיעניקו חיוך על פניו של בעל האירוע והאורחים כאחד.

תמונה של מתנות ממותגות לבר מצווה
מתנות ללא ספק הן רגע קסום בין אם האורחים נותנים לבעל השמחה ובין אם בעל השמחה מעניק לאורחיו להכרת תודה שהם מגיעים לאירוע החשוב ונמצאים בחייו.

כיצד לבחור מתנה לבעל השמחה?

 

בעת האירוע המרגש, מתנות ללא ספק הן רגע קסום בין אם האורחים נותנים לבעל השמחה ובין אם בעל השמחה מעניק לאורחיו להכרת תודה שהם מגיעים לאירוע החשוב ונמצאים בחייו.

ראשית, חשבו על בעל השמחה – בחרו את קונספט המתנה ובהתאם לך חשבו מהם תחביביו, מה המשאלות שלו שתוכלו להגשים עבורו. שנית, חפשו מקורות השראה שיעזרו לכם לחשוב על המתנה אולטימטיבית.

המתנות יכולות להיות קטנות וגדולות כאחד, הן יכולות להיות פרטים שצריך לאירוע עצמו ויהיו ייחודיים עבור בעל השמחה, הן יכולות להיות מתנות שימושיות לעתיד וכל מה שעולה בדמיונכם שישמח ויהיה שימושי עבור בעל השמחה.

אל תשכחו שמכוון שטקס בר המצווה מתחלק לשני חלקים הנחת התפילין ועלייה לתורה הקפידו על לבוש מתאים.

קראתם עד לכאן?, טיפ קטן שיעניק את הט'אצ אישי שלכם כבעל הבר מצווה  – חשבו גם על האורחים, מארז לאורחים כמתנה לעלייה לתורה שמעוצבת עם שם ילד בר המצווה עם נרות, עט ופתק, סוכריה שתפנק את הרגע המרגש.

אנו בחברת איל פורטמן מתמחים בשיווק מתנות ומוצרי פרסום לכל מטרה, תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ממותגות לבר מצווה מחומרים איכותיים.

זכרו – מתנה שבאה מהלב שווה זהב !

 

עדיין מתלבטים על מתנות ממותגות לבר מצווה מושלמת? אל דאגה, טלפנו אלינו  03-9625272 חברת פורטמן תשמח לבחור יחד איתכם מתנות ממותגות לבר מצווה ייחודיות שייזכרו לעוד שנים רבות.

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר