רווחיות, אחזקת ותחזוקת עסק הם עניין שדורש השקעת מאמצים כבירים. ידוע כי כל עסק נתון במצב של שרידות במהלך שנתיים מיום הקמתו וכי מספר גדול של עסקים, עסקים קטנים בעיקר אינם מצליחים לשרוד את שנתן הראשונה. אחד הנתונים שמפילים את בית העסק במרבית המקרים מתבטא בפרסום שאינו אפקטיבי או מוצלח אשר מצד אחד, גודל מבית העסק כספים לטובת ההשקעה ומצד שני הצורך בהמתנה וסבלנות לבדיקת יעילות ההשקעה.
מוצרי פרסום ומתנות לעסקים

 איך למתג את העסק כמתנה לחג

אחת הטעויות הנפוצות שאנחנו כבעלי עסק עושים היא טעות החשיבה המורכבת, חשוב מאוד להבין שהעולם שלנו, עם כל הקדמה שהוא עובר, עדיין מעוניין לחשוב כמה שיותר פשוט ובאופן הארצי ביותר ככל הניתן, אפשרויות מיתוג באמצעות מוצרי פרסום בגישה פשוטה וזולה שתעביר את הרעיון, הן בין האופציות היותר יעילות היום גם לצורכי חסכון לעסק מתחיל או כל עסק שהוא, וגם העברת הרעיון השיווקי בצורה פשוטה, ויראלית, והכי חשובה, כזאת שתביא לחשיפה הרלוונטית והרחבה ביות.

מיתוג בקבוקי שתייה ומימיות כשי לחג – קידום תקופתי יצירתי

 בקבוקי שתייה ממותגים ומימיות הם בין המוצרים הפשוטים, הזולים אבל היקרים ביותר בסדר היום של רבים מאתנו, במיוחד להורים שבינינו, לכן מיתוג בקבוקי שתייה לצרכים השונים תוך ביצוע שיתופי פעולה והוצאת מוצר זמני ממותג בסגנון זה יהווה חשיפה אדירה בקרב מגזרים ספציפיים, יצירת מיתוג תקופתי, במיוחד כאשר פלח השוק המתאים מאופיין ומזוהה עם אוכלוסיית המשפחות , הצעירות והבוגרות יותר. קחו לדוגמא את הספינר!
מוצרי פרסום

יצירת מוצרים חד פעמיים – מוקד משיכה בלתי שגרתי

 מיתוג מחדש באופן חדש פעמי, אריזות במהדורה מוגבלת, שיווק מוצר חדש שמזוהה עם מוצר זהה אך משודרג שלכם הוא רעיון שמושך את עיני הלקוחות במיוחד כאשר הם מורגלים לראות את אותו המוצר באופן שוטף וכמעט יומיומי. ביצוע שינויים שונים במוצר, תוספת של מוצר פרסום אל המוצר העומד על המדף ומשיכת הלקוח לרכוש או להתעניין במוצר קיים תוך פיתוי  על ידי צ'ופר ממותג יעניק לכם רווח כפול, גם רווח על הרכישה וגם חשיפה נוספת על ידי אותו אביזר.
הוצאת מתנות בצירוף אל המוצר הנמכר על המדפים היא אחת הטכניקות הידועות שלעולם לא תשחק. דווקא תחום זה של חלוקת מתנות, במיוחד כאלה הנשמרות בבית הלקוח, היא החשיפה היעילה והמיתוג היעיל עליו אנחנו מדברים מבלי להשקיע אפילו שקל אחד על פרסום יקר במדיה…

מוצרי פרסום בחנויות נוחות כחלק ממוצרי המבצע

הקטנת מוצרים המשווקים על ידכם והענקתם במבצע במקומות כמו חנויות נוחות וכחלק ממבצעים בחנויות הוא עוד רעיון שיווקי שתמיד מצליח היכולת לחשוף לקוח למוצר מסוים שגם ניתן במחיר משתלם בתוספת צמד המילים "לזמן מוגבל" או "מהדורה מוגבלת", עושה את שלו כמו מטרה קסם ומעניק לכם חשיפה נוספת ואפשרות לחקור את יעילותו מבלי להוציא כספים רבים על פרסום יקר.
סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר