מוצרי קד"מ מה זה – אלו הם מוצרי קידום מכירות שמטרתן להגביר את החשיפה של העסק וזאת כדי להגביר את המערך העסקי ולהוסיף לו מכירות.

הפצה של מוצרי קד"מ

הרצון של עסקים רבים הוא שלקוחות פוטנציאלים יזכרו את שמם וכך יפנו אליהם בעת הצורך. אחת הדרכים האפקטיביות כדי ליצור חשיפה של המותג היא להזמין מוצרי פרסום מה זה – אשר עליהם יתנוסס הלוגו של החברה.

בסיס החשיבה הוא להזמין מוצרים שמקבל המתנה ישתמש בהם. אם לדוגמה הלקוח יניח על שולחנו קופסת ממו יפהפייה וצבעונית אשר עליה מוטבע שמה של החברה, כל אורח שייכנס למשרדו ייחשף לשם זה וקיימת סבירות שבעתיד אם הוא יזקק לפריט שמייצרת או משווקת חברה זו, כמו מחשבים, שוקולד, ריצוף וכו', הוא יפנה אליהם וכך מוצר הקד"מ סייע לביצוע מכירות.

רכישה של מוצרי קד"מ

חברה צריכה לסווג את קהל לקוחותיה הפוטנציאליים ובהתאם לכך לבחור את מוצר הקד"מ המתאים להם ביותר. אם מדובר על אנשי עסקים, אפשר להזמין עבורם הטבעה של לוגו על בלוק ניירות שולחני וילונות לרכב, כוס טרמית, דיסק און קי, עטים ועוד.

מוצרים לעובדים

אופציה נוספת להרחבת מעגל המכירות הוא להעניק מוצרי קד"מ מה זה – לעובדים. בדרך זו בכל מקום שהעובדים מסתובבים יראו אנשים רבים את הלוגו, כמו על תיקים שמתאימים גם למחשב נייד, או מוצרים לכל המשפחה כמו כובע מצחייה, גלגל ים, כדור ים, בקבוקים טרמיים ופריטים נוספים שייחשפו את הלוגו בפני כל מי שנמצא עם העובדים בחוף הים, בבריכת השחייה, או בחופשה בצימר בצפון.

השקעה במיתוג

כל עסק חייב להשקיע באופן קבוע בפרסום. גם אם יש לו מכירות יפות, המטרה היא להגביר אותם. השקעה במיתוג היא אחת הדרכים החשובות ביותר בכל עסק כדי להעמיק את המוניטין שלו ואת ההכרה של הציבור בחברה שעוסקת בתחום ספציפי, מייבאת, משווקת או מייצרת מוצרים ייחודיים.

אנחנו נשמח להעניק לכם הכוונה מקצועית כדי שתזמינו את מוצרי הקד"מ המתאימים ביותר לפלח השוק, שאליו אתם פונים.

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר