מוצרי פרסום וקידום מכירות מחולקים ללקוחות ולציבור הרחב וממלאים תפקיד חשוב במיתוג ופרסום המוצרים או שירותים של בית העסק, מוצרים אלו לא חייבים להיות יקרים ישנם מוצרי פרסום זולים רבים ומגוונים אשר עושים את העבודה כראוי.

מדוע להשתמש במוצרי פרסום זולים?

מוצרי פרסום זולים אשר הלוגו של העסק מוטבע עליהם נשארים שמישים לאורך זמן אם הם מוחשיים ושורדים לאורך זמן, הלוגו של העסק מזכיר ללקוחות את העסק ובבוא הזמן כאשר הלקוח יצטרך את המוצר או השירות הוא יפנה לעסק הרשום על גבי מוצר הפרסום, מוצרי פרסום זולים מדליקים הם מושכים תשומת לב ואינם נזרקים במהרה.

מוצרי פרסום זולים מספקים שטח פרסומי רחב ונוח ובמיוחד מכוון שהעלות שלו נמוכה העלות מול תועלת היא גבוהה יותר.

המוצרים מתאימים לכל סוגי העסקים ניתן להתאים אותם באופן מלא לצרכיו של העסק לדוגמה כחלק משירות לקוחות ושימורם או כמתנה לאחר רכישת מוצר או שירות, ניתן לחלקם לכל סוגי הלקוחות מקטנים עד מבוגרים, ניתן לחלק אותם לעובדים כשי וכחלק מתמריץ.

כיצד לנצל את יתרונותיהם של מוצרי פרסום זולים?

חשוב להשתמש בצורה נכונה במוצרי פרסום כדי להשיג את מטרת קידום המכירות ולהגדיל את הרווחים של העסק, אחד הדרכים להשתמש בהם באירועים רבי משתתפים כמו כנסים אם זה בעל העסק שמארגן אותם או הוא ועובדיו מוזמנים לאירוע אזי חלוקת מוצרי פרסום זולים לקהל הם הזדמנות טובה לחלוקתם, כמובן שיש לשים לב שהמוצרים יהיו רלוונטיים ומתאימים לקהל.

רצוי לפני רכישת מוצרי הפרסום להגדיר את המטרות שבעלי העסק רוצים להשיג מהם ולהגדיר מי קהל היעד ולפי זה להתאים את מוצרי הפרסום  לקהל לדוגמה עטים ממותגים שהם מוצר זול מתאים למגוון סוגי קהל יעד מסטודנטים ועד אנשי עסקים כאשר לאנשי עסקים נבחר עטים יותר יוקרתיים, לעומת זאת דיסק און קי מתאים יותר לאנשים צעירים ולא לאנשים מבוגרים בגיל השלישי, או מטריות ממותגות לא נחלק בקיץ זה לא רלוונטי.

למה לרכוש מוצרי פרסום זולים מחברת פורטמן איל?

חברת איל פורטמן מוצרי פרסום וקידום מכירות פועלת משנת 1995 בתחום, אנו משווקים מגוון רב של מוצרים בכל תקציב שתבחרו. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר מוצרי פרסום זולים מקוריים ומיוחדים במיתוג אישי לעסק שלכם.

מאמרים קשורים

×

עגלת קניות

יצירת קשר

5% הנחה על רכישה מעל 1500 ₪ באתר

השאירו פרטים

Call Now Button