מוצרי פרסום מאז ומעולם היו אמצעים מצוינים לקידום ומיתוג העסק בצורה נכונה. כיום נראה כי חברות רבות משקיעות את מיטב כספן על מנת לפרסם את מותג החברה, אם זה על ידי שלטי חוצות, כתבות בעיתונים, באנרים, חלוקת פליירים, מגנטים, קידום ממומן בגוגל ועוד סוגים שונים של דרכים כדי לקדם את מכירות החברה.רמקול נייד
שימוש במוצרי פרסום כמו למשל – עטים ממותגים, ניירות ממו, לוחות שנה למשרד, מחברות ספירלה, מעמד לטלפון למשרד, כוסות לקפה ועוד מוצרי פרסום רבים עליהם מדפיסים את לוגו החברה, הם אלה שיכולים לקדם את מוצרי החברה בצורה האפקטיבית ביותר.

בואו נראה כיצד זה עובד

מוצרי פרסום שעליהם מודפס לוגו החברה, יכולים להיות גם פריטים זולים במחירים מצחיקים של כמה שקלים, אך עליהם להיות שימושיים, כלומר שהמקבל את המוצר יבצע בו שימוש ביום יום ולא יזרוק אותו במגירה. בצורה זאת, הלקוח הפוטנציאל יבצע שימוש במוצר, כך הוא יהיה חשוף אליו בשגרת היום יום, כך במידה והוא יזדקק לשירות שלכם, ישר הוא יצור קשר וירכוש את מוצרי החברה או את שירותיה. ניקח לדוגמא – עטים ממותגים ועליהם מודפס לוגו החברה, הם חיוניים, שהרי כל אדם זקוק לעט בעבודתו, כך הוא יבצע בו שימוש לעיתים קרובות ויהיה חשוף לפרטי התקשרות. כך הלאה לגבי שאר מוצרי הפרסום .

היכן ניתן לחלק את מוצרי הפרסום?

חבית עם בקבוקי יין מתנה מושלמת לעובדיםאת מוצרי פרסום וקידום מכירות האיכותיים חברות נוהגות לחלק במקומות שונים כמו – בכנסים, בירידים, בהרצאות ואפילו לספקים הפוקדים את העסק ביום יום יום ואף לעובדי החברה ומנהלי מכירות שיחלקו את מוצרי הפרסום ללקוחות פוטנציאלים או קיימים. כשמדברים על כנסים וירידים, מדובר על דרך מוצלחת לגרום לעוברים ושבים להתעניין במוצר או בשירות שלכם, כך הם ייקחו את המתנה ובבוא היום הם יבצעו שימוש בפרטי התקשרות וכך תוכלו להרוויח לקוח.
את מוצרי הפרסום ניתן כיום לרכוש אצל חברות המספקות את מוצרים אלו, אם זה בחנויות ספציפיות או באתרי אינטרנט רבים, שם תוכלו לבחור מתוך הקטלוג האינטרנטי את המוצר שאתם רוצים ולהדפיס עליו כל שתרצו.

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר