אפקטיביות רבה של מוצרי פרסום משיגים כאשר מודפס עליהם לוגו של המותג. ההדפסות אפשריות לביצוע על רוב החומרים שמהם מיוצר המוצר הפרסומי.

בחירה של מוצר פרסום

יש מוצרים רבים שציבור רב רואה אותם כמו לדוגמה חולצה, זוהי אופציה נהדרת לבצע הדפסה על מוצרי פרסום להגיש לכל אדם שמגיע לתערוכה או לכנס מקצועי חולצה שעליה מוטבע הלוגו של החברה בצד האחורי וגרפיקה מאוירת מצחיקה בחלק הקדמי של החולצה. המבקר בוחר חולצה במידה שלו שהיא מבד איכותי ולאור יופייה, הוא נהנה ללכת איתה שוב ושוב. בכל פעם שהוא לובש את החולצה, הוא מפרסם את בית העסק, כך שקשת ההשפעה היא רחבה ביותר.

אם עסק בוחר לבצע הדפסה על מוצרי פרסום של לוגו המותג על מטריה חדשנית, מקבלי המתנה מניחים אותה בדרך כלל בתא המטען של הרכב ובכל פעם שיורד גשם הם שמחים שיש להם מטריה לשימוש מידי. כך כל מי שעובר לידו ביום הגשום, נחשף ללוגו שהודפס על החומר הפלסטי.

הדפסה על מוצרי קד"מ

כל מוצר פרסומי חייב להיראות מכובד, בטיב מעולה ויעיל. זו הסיבה שלקוחות רבים בוחרים להזמין הדפסה על מוצרי פרסום שונים כמו כובעים בעלי שוליים רחבים, מחממי אוזניים, USB, מקלדת אלחוטית, שייקר אישי, בקבוקי משקה, טושים צבעוניים עבור הילדים ועוד.

הדפסה על מוצרי פרסום כוללת מוצרים מיוחדים שמותאמים לחגים, לעונות השנה, למחנאות, לחופשות לנסיעות ועוד. כל חברה שמזמינה את המוצרים הללו היא עם יד על הדופק, בוחנת כמה וכמה אופציות ומחליטה בסופו של דבר להזמין את המוצר שיהיה לו את השימוש הנרחב ביותר בקרב מקבלי המתנות.

כל לקוח או קולגה שמקבל מוצר מסוג זה שמח מאד וברוב המקרים ברור לו שיהיה לכך שימוש במשרד, במכונית, בטיול המשפחתי או בנסיעה העסקית הבאה. כל זמן שתהיה לכך אפקטיביות, החברה הצליחה בבחירה שלה.

בואו לבחור את המוצר שמתאים ביותר לקהל הלקוחות שלכם, הזמינו הדפסה על מוצרי קד"מ בצבעים שמאפיינים את החברה וההצלחה העסקית של מהלך זה היא בטוחה.

מאמרים קשורים

×

עגלת קניות

יצירת קשר

5% הנחה על רכישה מעל 1500 ₪ באתר

השאירו פרטים

Call Now Button