עולם הדיגיטל ההולך ומתפתח בקצב מסחרר, לא פסח כלל וכלל על עולם ההדפסות ונראה כי התחום הולך ומתפתח ואליו נוספו טכניקות חדשניות על ידי מגוון רב של חומרים ומוצרים שונים. מוצרים מודפסים יכולים להיות מוצרי פרסום ומיתוג לחברות כמו מתנות קטנות שמחלקים בירידים וכנסים או ללקוחות, או כאשר אנשים פרטיים מעוניינים להעניק ליקיריהם מתנות מיוחדות ועליהם מדפיסים תמונה או כל כיתוב אחר.

בואו נראה מהן האופציות ועל מנה ניתן להדפיס

מחברת מעוצבת
מחברת מעוצבת

 

הטכנולוגיה המתקדמת, למעשה מאפשרת להדפיס על מגוון רב של חומרים כמו למשל – הדפסות על חולצות ובדים שונים, הדפסה על כוסות פלסטיק או חרסינה, הדפסה על חומרים קשיחים כמו פלסטיק, גומי, ברזל ועץ ועוד מגוון רב של חומרים.
למעשה, על מנת לקבל הדפסה איכותית, עליכם לוודאי כי בית הדפוס איתו הנכם מעוניינים לעבוד, משתמש בטכניקות החדשניות ביותר שקיימות בשוק, על מנת לספק את ההדפסה האיכותית ביותר. כאשר מדברים על איכות, מדברים על שיטות חדשניות שקימות בשוק כמו הדפסה דיגיטלית, שיטת לייזר, סובלימציה ועוד מגוון רב של שיטות איכותיות בהתאם לסוג החומר עליו תרצו להדפיס.

 

הדפסה על מוצרי קדם למיתוג החברה

מוצרי קד"מ נועדו על מנת למתג את החברה בצורה נכונה, כך שהחברה תזכה לחשיפה בדרכים אלו. למעשה מדובר בכלי שיווקי מצוין לכל חברה, כך שניתן להדפיס את לוגו החברה על מוצרים שונים איתם אנשים משתמשים ביום יום כמו למשל –  עטים ממותגים, תחתיות לקפה, כוסות לקפה מחרסינה או טרמיות, חולצות עם לוגו החברה, תיקים, מגוון גאדג'טים שונים לסלולרי, ועוד מגוון רב של מוצרים עליהם מתנוסס בגאווה לוגו החברה ופרטי התקשרות.  מוצרי קדם מודפסים אלו, הינם יעילים ביותר, מכיוון שלקוח פוטנציאל נחשף באופן יום יומי לפרטי החברה, כך שבמידה הצורך הוא יוכל לבצע בפרטי ההתקשרות שימוש ולחייג אליכם לרכוש מוצר או שירות.

תיק צ'ימידן מעוצב
תיק צ'ימידן מעוצב
על מנת לבחור את המוצרים הטובים ביותר, עליכם לבחור בפריט פרקטי, כמובן שהוא לא חייב להיות יקר, אך חשוב שההדפסה עליו תהיה ברורה ואיכותית.
 
אולי יעניין אתכם לקרוא על:

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר