כאשר אתם נותנים מתנה למישהו שאתם אוהבים, אתם משקיעים הרבה מחשבה ולעיתים גם כסף ומאמץ, בבחירת המתנה ובהוצאה שלה לפועל. זה מאמץ לא פשוט, לבחור מתנה שתשמח את האדם שמקבל אותה, שתתאים לצרכים שלו ו / או להעדפות שלו, שתשמש אותו היטב, שתיתן לו תחושה שחשבתם עליו ושהשקעתם עבורו. אך לא רק המתנה עצמה מעסיקה אתכם – אלא גם האופן שבו תגישו למקבל את המתנה, או במילים אחרות – האריזה של המתנה. ישנן המון דרכים שבהן ניתן לארוז מתנות וכאשר מדובר במתנות מקוריות – אפשרויות האריזה גדולות עוד יותר וכל מה שצריך הוא רק קצת יצירתיות.

אריזות מיוחדות למתנות מקוריות

מתנות פשוטות בדרך כלל נארזות בנייר עטיפה סטנדרטי, בשקית נייר מעוצבת או בקופסה יפה קשורה בסרט. אבל לא תמיד אנחנו מעוניינים באריזות הבנאליות האלה. מתנות מבית איל פורטמןלפעמים מתנה היא הרבה יותר מסתם חפץ ואנחנו רוצים להדגיש את הייחודיות שלה ואת המקוריות שלה בעזרת אריזה מתאימה, שתתאים לסגנון של המתנה, לאווירה בין הנותן והמקבל או לסגנון של האירוע שבו נותנים אותה. כך, למשל, באירועים רבים המתנות הופכות להיות חלק מן העיצוב של האירוע, עם תצוגה מרשימה של המתנות. במקרה כזה, אפשר ליצור מן המתנה עצמה עיצוב מרהיב, בשילוב עם אבזרים נוספים ועם קישוטים מתאימים, כדי שהמתנה עצמה תהפוך למיצג אמנותי שאפשר להציג בפני האורחים במקום.

 

איך למתג מתנה

לפעמים יש עניין במיתוג של המתנה. זה קורה כאשר רוצים להדגיש שהמתנה נקנתה בחנות ממותגת מסוימת, או לחילופין, כאשר המתנה ניתנת ממוסד כלשהו, מהמשרד לעובדים או בהזדמנויות דומות אחרות, אשר דורשות מתנות ממותגות או מתנות לקידום מכירות . במקרה כזה, אפשר לארוז את המתנות בתוך שקיות נייר ממותגות, אשר מכילות את הלוגו העסקי או את הלוגו של המשרד וכדומה ויוצרות הבלטה של העסק שאותו רוצים למתג ולסמל. אפשר כמובן ליצור מיתוג גם על המתנה עצמה, על עטיפות נייר, על שקיות ניילון וכדומה, אך שקיות נייר הן יציבות וחזקות ושומרות על המיתוג בצורה נאה, בולטת וחזקה.

לצאת מהריבוע

עם קצת יצירתיות, אפשר לארוז או להגיש מתנות בצורות מיוחדות, מתנות ומוצרי פרסום ללקוחות למשל, שאינן סטנדרטיות. לא ניתן כאן דוגמאות – מכיוון שדוגמאות חוסמות את היצירתיות… אך כאשר אתם מתכננים לתת מתנה לחבר טוב, לבן / בת הזוג, להורים, לבני משפחה לשכנים – הביטו במתנה שרכשתם עבורם וחשבו באיזו דרך יצירתית תוכלו לארוז אותה ולהגיש אותה. תופתעו לראות שאריזת נייר או קרטון ממש אינן האפשרויות היחידות וכי תוכלו למצוא דרכים מעניינות, מפתיעות, מרגשות ומשעשעות להגיש בהן את המתנה היפה שרכשתם. אם הייתם יצירתיים מספיק כדי לקנות מתנות מקוריות, אין ספק שתוכלו להיות יצירתיים עוד קצת וליצור עבור המתנות שלכם אריזות מיוחדות באמת.

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר