כיום כבר יודעים מנהלי עסקים רבים כי על מנת להביא את העסק להצלחה כלכלית, ישנה חשיבות משמעותית לשביעות הרצון ולרווחתם של העובדים. אם בעבר היה הדגש מושם על התפוקה של העובדים בארגון, הרי שכיום מנהלים רבים דואגים לפעילויות חברתיות שונות, לערבי ארגון, לכנסים ויצירת שאר חוויות לגיבוש העובדים. בין האלמנטים היותר מקובלים בשנים האחרונות להעצמת רווחת העובדים נמצאים מוצרי הפרסום המוענקים להם במתנה. לעובדים בארגון, כמו לכל חלק אחר שבו, יש צורך לחוש כי הם תורמים לארגון ולהצלחתו. באמצעות מוצרי פרסום קטנים ניתן להביע את ההערכה כלפיהם, וכן לסייע בפיתוח תחושת השייכות וההזדהות עם ערכי הארגון – יהיו אלו אשר יהיו. באמצעות המתנות הקטנות המנהלים בארגון יכולים לדאוג לצוות מגובש ומרוצה, הנהנה מיתרונותיו של העסק וממה שהוא מציע לעובדים.

המגוון העצום של מוצרי הפרסום לעובדים

מוצרי פרסום לעובדיםמוצרי פרסום לעובדים יכולים להיות מתוך מגוון עצום של סוגים. בין הסוגים השונים הקיימים כיום ומהווים בסיס להענקת מתנות, ניתן למצוא גאדג'טים למיניהם, מוצרים למשרד המהווים אלמנטים שימושיים כגון מכתביות, יומנים ועטים ממותגים, מזכרים ופדים לעכבר, לוחות שנה ועוד. כמו כן יכולים להיות מוצרי הפרסום אלמנטים המיועדים לבית דווקא – כגון כלי מטבח או כלים לעיטור הסלון, מסגרות לתמונות ועוד.

מתנות וכן מוצרי פרסום כלליים ניתן להתאים לעובדים על פי אופיים. התכונה אליה יש להתאים את המוצרים הפרסומיים היא זו הבולטת ביותר ומאפיינת אותם יותר מכל, או לחילופין, המתנה המאפיינת את הקשר בין החברה לעובד. יכולות אלו להיות מתנות כלליות, המתייחסות אל העובדים ללא קשר לתכונת אופי מסוימת, או בהתייחס למטרת הענקת המתנה (יציאה לחופשה, הבעת הערכה ועוד).

מתנה בהתאמה אישית

מתנות לעובדיםחשוב לזכור כי כל אחד מן העובדים הינו בעל אופי ייחודי משלו ולכן ההתאמה של מוצרי פרסום לעובדים לא תמיד יכולה להיות סדרתית או קבוצתית. על מנת להעניק לעובדים מתנה שלא ישכחו למשך זמן רב חשוב לחלק את המתנות לפי כמה סוגים ואף לאפשר לעובדים עצמם לבחור את המתנה העדיפה עליהם. בארגונים קטנים ניתן להעניק לכל עובד מוצרי פרסום אישיים המתאימים לו ומייחדים אותו.

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של מתנות לעובדים ומוצרי פרסום ממבחר תחומים. החברות המייצרות מציעות אפשרויות עשירות ואינספור עולמות שונים של תוכן והנאה. בתוך המבחר העצום של האפשרויות תוכלו תמיד למצוא מתנות המאפיינות את העובדים שלכם ואף מתאימות לכל אחד מהם באופן אישי.

 

                                                                לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו 054-4657193

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר