אחת התכונות המורגשות ביותר בקרב העם היהודי היא המשפחתיות. אין ספק כי תחושת המשפחתיות הינה בין האלמנטים העיקריים במסורת היהודית, וזאת ניתן לחוש בכל אחד מהחגים היהודיים. ראש השנה הינו חג ייחודי המאפשר לרבים להתכנס ולהיפגש עם בני משפחה אותם לא ראו מזה זמן רב. הודות לחגים כגון ראש השנה משפחות זוכות להתאחד ולחוש קרבה ייחודית שלא ניתן לה הזמן הראוי במרוץ היומיומי של החיים.

אחד מהמאפיינים העיקריים של ראש השנה הוא ליל הסדר של החג, המאופיין באכילת מאכלים סמליים ועריכת ארוחה חגיגית לכל בני המשפחה. זהו זמן להעניק מתנות לראש השנה לקרובים וליהנות מהווי משפחתי משותף. אם בעבר היה נהוג להביא מתנות סמליות כגון שוקולד, יין או פרחים, הרי שכיום המבחר הוא עצום והלגיטימציה להביא מתנות מיוחדות הולכת וגוברת. ניתן להביא מתנה מיוחדת בעלת משמעות כמו ספלים או כוסות מאג מודפסים וממותגים בשם או סלוגן החברה. ניתן להדפיס על כוס מאג הקדשה מיוחדת ליקרים לכם.

מתנות לראש השנה

חופש בחירה מוחלט

אם בעבר היה מקובל להביא את אחת מהמתנות ה"מוכרות" יותר, הרי שכיום ניתן להביא כמעט כל מתנה העולה על הדעת. ככל שהמתנה יותר מתאימה למקבליה, כך היא יותר תהפוך אותם למאושרים. לפיכך חשוב להתאים את אופי המתנה לאופיים של המקבלים אותה.

בחירת מתנות לראש השנה היא אינה עניין של מה בכך. רבים מנסים למצוא את המתנה הטובה ביותר ברגע האחרון – ביום שלפני הארוחה או ביום הארוחה עצמו. למעשה, ישנן מעט מאוד מתנות שניתן להביא ביום הארוחה עצמו וככל שממתינים יותר עם תאריך בחירת המתנות, כך האפשרויות הולכות ומצטמצמות. על  מנת לבחור את המתנה האולטימטיבית לקרובי המשפחה יש להקדיש יום מיוחד למטרה זו ולבחור את הנקודות הטובות ביותר לחיפוש המתנה האידיאלית.

מתנה בהתאמה אישית

חשוב להתייחס לתכונות האופי המרכזיות של מקבלי המתנה ועל פיהן לבחור את האלמנט המתאים ביותר. אפשר לקנות מתנה המתייחסת לתחביב של האדם, מתנה הקשורה למקום העבודה או הלימודים שלו או מתנה המתייחסת לאחת מתכונות האופי של האדם. כך או כך חשוב לבחור מתנה איכותית וכזו שהושקעו בה זמן ומחשבה.

אפשר להתייעץ עם קרובי המשפחה של מקבל המתנה לגבי המתנה הנבחרת ולשאול לדעתם. כמו כן ניתן להעניק מתנות לראש השנה הכוללות תווי שי או תווי הנחה מיוחדים המאפשרים למקבל המתנה לבחור את מה שמתאים לו מתוך מבחר חנויות מוכרות ומצליחות. באופן זה אין צורך להסתכן במתנות לא מתאימות או כאלה שמקבל המתנה לא יאהב. יחד עם זאת, אם ישנה מתנה שידוע כי האדם רוצה – יש להעדיפה על פני תווי שי.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר