החגים הינם בין התקופות המשמעותיות ביותר בחייו של כל יהודי. החגים מאפשרים להתחבר מחדש למשפחה ולהכיר את החדשים שהצטרפו אליה. כמו כן מאפשרים החגים לאגור כוחות לקראת השנה המתחילה ולהתארגן כפי האפשר עם תכנונים רלוונטיים. החגים הם גם הזדמנות מצוינת להביא מתנות ולקבל מתנות מקרובי משפחה. כדי למצות את האפשרויות של המתנות לקרובי המשפחה חשוב להתנסות בסוגים שונים של אפשרויות ולבקר בחנויות מסוגים שונים.

מתנות לחג יכולות להיות במגוון תחומים שונים. ביניהם ניתן למצוא מתנות המגיעות מהתחום הקולינארי ומהתחום העסקי, מעולם המשחקים ומעולם הבידור, הבנים או הבנות. אין ספק כי ישנו מגוון עצום של אפשרויות העומד לרשות בני המשפחה על מנת לשמח את הקרובים. הבחירה של מתנות לחגים צריכה להתבסס על אופיים של הקרובים המקבלים את המתנה. אפשר להיוועץ בקרובי משפחה משותפים לגבי רעיון מסוים של שי לחג כלשהי או להעניק תווי שי ותווי הנחה אטרקטיביים.

לתת פתק החלפה

חשוב לוודא כי המתנה מגיעה עם פתק החלפה למקרה שמקבלה לא יאהב אותה, הוא יוכל להחליפה בנקל. אין ספק כי באמצעות מתנות לחג ניתן לקרב לבבות וליצור תחושות חיבה ואהבה בין קרובי משפחה. הבחירה של מתנות לראש השנה גם היא מסע חשוב ויש להקדיש לה את הזמן הראוי. בין שמדובר בקרובי משפחה מדרגה ראשונה ובין שמדובר בקרובים מהמשפחה המורחבת הרי שכל מתנה צריכה הקדשת תשומת לב ייחודית ולא מעט מחשבה.

חשיבותה של תעודת אחריות

סט הגשה לראש השנה
סט הגשה לראש השנה

כאשר קונים מוצרים חשמליים או מוצרים נטענים יש לוודא כי אלו מגיעים עם תעודת אחריות וכי מדובר במוצר איכותי אשר ישמש את מקבל המתנה למשך זמן רב. חשוב לצרף למתנה כרטיס ברכה אישי הכולל הקדשה מיוחדת. רצוי להימנע מהענקת אותה המתנה למספר קרובי משפחה על מנת לתת לכל אחד את התחושה שהוא חשוב ומיוחד. אלו אשר מעוניינים ליצור תחושת ייחודיות משמעותית יכולים להזמין תכשיט ייחודי או רקמה אישית / הדפס ייחודי על המתנה הכוללת את שמו של מקבל המתנה.

המעוניינים להימנע מכל סאגת המתנות האישיות ורוצים להשקיע בכל זאת, הימנעו מרכישת תווי שי ותווי הנחה מתאימים ברשתות הרלוונטיות לתחביבים של האדם מקבל המתנה. באופן זה ניתן  תוכלו להבטיח שיצאתם מידי חובה, אך לא 

 

בחברת פורטמן איל תקבלו את השירות המהיר והטוב ביותר לצד מחירים שאין באף מקום!

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו 054-4657193

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר