מתנה למשרדמתנה לקולגות העסקיים יכולה להיות אתגר לא פשוט. זאת במיוחד כאשר מדובר במקום עבודה חדש, בעובדים בעלי אופי שונה, בחוויות משתנות במקום העבודה או כאשר ישנם רגשות מעורבים כלפי החברה. יחד עם זאת, בהענקת מתנה למשרד יש צעד מכובד ועסקי המראה על הרגשת שייכות ועל חשיבותה של הקריירה, כמו גם ערכם של חברי הצוות בעבודה – בעיני המעניק אותה. בחירת מתנה למשרד היא תהליך המצריך היערכות מראש וכן השקעת זמן ומחשבה.

על מנת למצוא את המתנה האידיאלית חשוב להשקיע את הזמן הדרוש למציאת המתנה. מתנה אידיאלית היא כזו עונה על צרכי המשרד ומאפיינת את ערכיו. חשוב להתאים את המתנה המשרדית לצוות המשרד ולמקום העבודה באחד מכמה היבטים שונים.

התאמה ערכית

שעון עץ מהגוני מאזניים
שעון עץ מהגוני מאזניים

התאמה ערכית של מתנה לועדי עובדים או המשרד יכולה להיות מחמאה עצומה לחברי הצוות. בין אם מדובר בגאדג'ט ייחודי ובין שמדובר בתמונה של המשרד – אין ספק כי כל מתנה למשרד התורמת למיתוג שלו ולתחושת הערכיות של המקום יכולה להיות מחמאה ולהעלות את ערך מקום העבודה בעיני העובדים. חשוב לבחון את סוגי המתנות השונות ולבחור את זו המתאימה יותר מכל.

5881445-6568מתנה שימושית

שימושיות הינה בין הערכים המשמעותיים ביותר לכל ארגון וכאשר המתנה המוענקת עונה על הצורך בשימושיות, היא הופכת להיות בשירות הארגון והעובדים שלו. מתנה זו יכולה לזכות לפופולאריות רבה במקום העבודה ובכל פעם שייעשה בה שימוש, היא תעלה את זכרון ההענקה שלה על ידי קונה המתנה. אין ספק כי באמצעות מתנות לעובדים ניתן לגבש את העובדים במשרד מחד ומאידך להפוך את המשרד ליעיל יותר.

מתנה סמלית לכל עובד1576-minor

כאשר לא מוצאים מתנה למשרד המתאימה לכל העובדים גם יחד או כאשר לא נמצאת מתנה גדולה המאפיינת את המשרד, ניתן לבחור מתנות קטנות לכל אחד מהעובדים בהתאמה אישית. במקרה זה יש לבחור מתנות בעלות אופי ייחודי לכל אחד ממקבלי המתנה כך שהמתנה תותאם לו באופן אישי. מתנות אישיות יכולות להיות פתרון מעולה למשרדים בעלי מעט עובדים כאשר קיים קשר עם כל אחד מהעובדים באופן אישי, הוסיפו לזה מיתוג של החברה ותוכלו לתת למתנות אופי שיווקי ומיתוגי ממש כמו מוצרי קד"מ .

מתנות כלליות

מתנות כלליות לארגון הינן בעלות אפקט נמוך יותר אולם קלות יותר להשגה ולאיתור. מתנות כלליות אינן מכוונות לקלוע לערכי הארגון אבל מעניקות את החשיבות שיש בקניית מתנה למשרד. חשוב לשמור על מתנות באיכות גבוהה ובגימור איכותי המשדרות יוקרה ויש להן מקום במשרד

באיל פורטמן תמצאו את המתנות הכי מדליקות והכי מיוחדות במחירים הטובים בארץ!

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר