קידום מכירות הינו בין הפעולות המשמעותיות ביותר עבור כל בית עסק. למעשה, ללא קידום מכירות עלול בית העסק למצוא את עצמו ללא לקוחות  ועם לקוחות קבועים ההולכים ומתמעטים. אם בעבר היה נהוג להקצות סכום מסוים לשיווק ופרסום בלבד, היום יודעים בעלי עסקים רבים כי הפרסום המסורתי – אין די בו. כיום, כדי להביא לקוחות חדשים לבית העסק, חשוב לנקוט בקמפיינים של קידום מכירות מיוחדים.

מוצרי קידום מכירות לעסק

יכולים להיות סוגים שונים של אפשרויות. למעשה, עם התקדמות עולם המכירות והפרסום הפכו מוצרי קדמ לעסק

פנס אלומניום גלילי
פנס אלומניום גלילי

לכל דבר שמוכר ומבוקש. באופן זה ניתן למצוא עטים וגאדג'טים, דיסקים ומוצרים למשרד, משחקים לילדים וכרטיסי מועדון, הנחות  ועוד. כל אלו עומדים לרשות כל עסק ויכולים לקדם אותו באופן משמעותי. קידום מכירות הינו בין התחומים המשמעותיים ביותר עבור כל עסק בכל תחום שהוא.

 

מגוון אפשרויות למוצרי קד"מ

מוצרי קד"מ לעסק יכולים להיות מוצרים שימושיים או מוצרי נוי. אלו יכולים להיות עטים למשרד, פדים לעכבר, לוחות שנה קטנים או כל אלמנט אחר אשר יכול לשרת את הלקוחות שלנו בעבודה. כמו כן יכולים מוצרי פרסום להיות קשורים דווקא למשפחה או לחברים הקרובים ולשרת את שעות הפנאי. מוצרי קד"מ לעסק מסוג זה יכולים להיות מסגרת לתמונה משפחתית, משחק שולחני כלשהו הנושא את לוגו החברה, שוברי שי, אלמנטים קישוטיים לבית ועוד.

מחזיק מפתחות תפילת הדרך מטבעה לעגלות
מחזיק מפתחות תפילת הדרך מטבעה לעגלות

מוצרי קד"מ לעסק יכולים לשרת את מקבל המתנה או את העבודה שלו, את החברים שלו ועוד. אין ספק כי המגוון העצום של אפשרויות מוצרי קד"מ לעסק הקיימים כיום – כולם מאפשרים לבחור מתנה אישית וייחודית ההופכת את הענקתה לחוויה המחממת את הלב. חשוב כמובן כי המתנה תישא את שם העסק – בין אם על ידי הטבעה או הדפסה.

פריטים קישוטיים

דיסק און קי חיבור לאנדרואיד
דיסק און קי חיבור לאנדרואיד

מוצרי קד"מ לעסק יכולים להיות במקרים רבים פריטי אופנה המעשירים את הגרדרובה ונמצאים שימושיים במהלך החיים. מוצרי קד"מ אלו יכולים להיות חולצות מודפסות וכובעים ממותגים, תכשיטים למיניהם ובקבוקי ספורט אישיים, אלמנטים שונים המשמשים לקישוט ועוד. כל אלו יכולים להפוך למתנה המנצחת כאשר הם יהיו מעוצבים באופן אישי ובהזמנה ייחודית על ידי מעניק המתנה. באמצעות הזמנת דפוס ייחודי וכן איורים אישיים, ניתן להפוך את המתנה לקסם של ממש.

אנו באיל פורטמן מוצרי פרסום עומדים לרשותכם בכל עת ולכל שאלה. נשמח לייעץ וללוות אתכם בחירת מוצרי קד"מ לעסק יכולה להיות חוויה מעשירה ומרתקת כאשר היא מתבצעת באופן הנכון. ניתן לפתח את העסק ולהתאים את המוצרים לאסטרטגיה השיווקית הרצויה למנהל העסק כך שהמוצרים יתמכו בקמפיינים השיווקיים השונים.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר