אין דבר יותר מאושר מלראות ילד או ילדה קטנים המחזיקים בידיהם הקטנות בהתרגשות מתנה גדולה ופותחים את האריזה ועל פניהם חיוך מאושר. כן, כל ילד ובכל גיל אוהב לקבל מתנות, וגם אנו כמבוגרים אוהבים לרכוש להם. יש לא מעט הזדמנויות לרכוש מתנות לילדים, אם זה לימי הולדת, חגים, לכניסה לגן חדש או סתם כך להעניק להם מתנה על זה שהם כל כך מקסימים. אבל השאלה הגדולה היא – מה לרכוש להם? ואיך תוכלו להתאים להם בדיוק את המתנה השימושית והטובה ביותר? או כמה כסף להשקיע? או איזה מותג? הכל בכתבה הבאה!

מתנות מבית איל פורטמן

 

בחירת מתנה לתינוקות מתחת לגיל שנה

בגיל זה תינוקות עדין זוחלים ומתחילים לפתח את חושיהם, לכן המתנה הטובה ביותר עבורם היא – משחקים התפתחותיים מסוגים שונים שיגרו את החושים שהם, משחקי הרכבה רכים, ספרים לגילם, משחקים לאמבטיה ועוד מיני רבים. מכיוון שבגיל זה הם מכניסים פריטים קטנים ומשחקים לפה, חשוב מאוד לבחור עבורם משחקים בטיחותיים שאינם רעילים.

אולי יעניין אותך גם:

 מוצרי קד"מ >>

מתנות לחגים >>

בחירת מתנות לגיל שנה

גיל שנה הוא מקסים, זהו שלב שהתינוק הקטן מתחיל ללכת, לדבר ולפתח זהות משלו. בחירת מתנות לגיל שנה היא "משימה" כיפית במיוחד. בגיל שנה ניתן לרכוש לילדים ממש כבר משחקי חשיבה שהם יוכלו לשבת ולשחק להנאתם כמו – בימבה, תלת אופן, מגנטים למקרר, משחקי הרכבה, מכוניות או בובות, אוהל לכדורים, הליכון דחיפה, משחקים לאמבטיה, משחקי חשיבה, נדנדת תלייה ועוד מיני רבים. חשוב כמובן לבחור מוצר של בטיחותי והעדיפות היא של חברה מוכרת.

בחירת מתנה לגיל שנתיים

בגיל שניים התינוק החמוד הופך לילד של ממש שרץ מסתובב בכל הבית ומתחיל לנהל דו שיח של ממש, כך שיש צורך לבחור לו מתנה התואמת לאופיו. לרשותכם ממגוון רב של מתנות לגיל שנתיים, אך כדאי לבחור בנפרד לבנים ולבנות, כיוון שבגיל זה כבר מתחילה החלוקה – לבנות בובות ולבנים מכוניות. האופציות הן – לגו להרכבה, רכבות עם מסילה, אופניים, בובות מדברות, מטבח מאובזר לילדים, בית בבות, פאזלים, מכוניות על שלט, כלי נגינה. תיאטרון בובות, משחקי חשיבה ועוד מיני מתנות שונות מדליקות.

אנו בחברת פורטמן איל מוצרי פרסום ומתנות מעמידים לרשותכם צוות אשר יענה לכל שאלה ודבר.

 

מאמרים קשורים

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

יצירת קשר